merhaba! clinicpsikolog'a hoşgeldiniz

Yaklaşımız Nedir?

Yaklaşımız Nedir?

Clinicpsikolog olarak günümüz şartlarının dünya üzerinde uygulanan en modern tekniklerini kullanıyoruz. Ancak bu bizim için yeterli değil. Her gün yeniden gelişiyoruz. Alışılmışın dışında, durağan bir bakış açısına sahip değiliz. Sürekli araştırıyoruz ve sizler için daha iyi ne yapabilirizi sorguluyoruz. Çünkü bizim için insan en değerli varlıktır. Bu yüzden tüm konsantrasyonumuz insana odaklı.

Önyargılı değiliz! Sizi gerçekten dinliyoruz ve birlikte çözüm yolu geliştiriyoruz.

Olmazlarımız yok! Bize adımınızı attığınız ilk andan itibaren özgür ve insancıl yaklaşımımızı göreceksiniz. Bizimle kendinizi gerçekten özgür hissedeceksiniz.

Sizi asla yarı yolda kalmış hissettirmeyeceğiz. Ortada bir problem varsa bunu sizinle çözene kadar birlikte yol alacağız. Bizi güvenilir bir yol arkadaşı olarak görebilirsiniz.

Farklıyız; çünkü gerçekten dünyadaki yöntemler dışında kendi geliştirdiğimiz yöntemleri de kullanmaktayız. Bu yöntemler 20 yıldan uzun deneyimler sonucu ortaya çıktı.

Bakış açımız pek çoğu gibi değil. Bize geldiğiniz ilk andan itibaren bu farkı kendiniz göreceksiniz. Gerek danışanlarımız için ve gerekse de kurumsal bazlı hizmet verdiğimiz şirket, okul ve STK’lara gerçekten sıradışı ve inovatif çözümler sunuyoruz.

İlk defa bir psikoloji merkezine gelecekseniz önce bize gelin. Eğer daha önce pek çok merkeze gidip bir çözüm alamadıysanız da bize gelin. Ümitsiz olmayın! Problemleriniz çözümsüz değil. Sadece karar verin ve bize gelin.

Kurumsal eğitimlerimiz ise gerçekten sıradışı! Tam 20 yıldan fazladır binlerce çalışana çeşitli alanlarda eğitimler verdik. Bu süreçte çok şey öğrendik ve sürekli geliştik. Bizim eğitimlerimiz hem eğlenceli, hem de bilgiyi davranışa dönüştüren, bireyin iç görü kazanmasına yardımcı olan esnek yapılı eğitimlerdir. Davranışı değiştirmeyen, iç görü kazandırıp bunu davranışa dönüştürmeyen hiçbir eğitim metodu bilimsel değildir.

Uyguladığımız “hibrit gelişim metodu” ile sizlere sadece eğitim vermiyoruz. Aynı zamanda verilen eğitimlerin davranışa dönüşümüne yardımcı oluyoruz.  Eğitimin her metodunu aynı program içinde kullanıyoruz. Bu yüzden adına “hibrit gelişim metodu” adını verdik. Ama bundan da önemlisi insan beynini ve gelişimi çok iyi biliyoruz. Bu yüzden çalışanlarınızın işyerinde verimliliğini ve performansını artıracak bilimsel çözümler sunuyoruz. Onların gelişimlerini de ayrıca takip ediyoruz. 

Yorumlar (0)

Whatsapp Yaz!
Tıkla Ara!