merhaba! clinicpsikolog'a hoşgeldiniz

Sık Sorulan Sorular

1. NASIL RANDEVU ALABİLİRSİNİZ?

Çağrı merkezimizi arayarak ya da internet sitemiz üzerindeki online randevu al butonu üzerinden bizden randevu alabilirsiniz.

2. KLİNİK PSİKOLOGLARINIZIN UZMANLIK SEVİYESİ NEDİR?

Klinik Psikologlarımız kendi alanlarında deneyimli uzmanlardan oluşur. Tüm klinik psikologlarımız Klinik psikoloji alanında yüksek lisans/master yapmış uzmanlardır. Bununla birlikte clinicpsikolog 20+ yıllık bir deneyimin sonucu olarak ortaya çıkmıştır.

3. KLİNİK PSİKOLOGLARINIZDA TC.SAĞLIK BAKANLIĞI ONAYI VAR MI?

Evet, tüm klinik psikologlarımız TC. Sağlık Bakanlığı tarafından resmi olarak sicil numarasına sahip uzmanlardan oluşur.

4. HANGİ ALANLARDA HİZMET VERİYORSUNUZ?

Çocuk terapisi, ergen terapisi, yetişkin terapisi, cinsel terapi, aile ve çift terapisi, grup terapisi, psikodinamik psikoterapi, bilişsel davranışçı terapi (BDT), sınav ve başarı danışmanlığı(öğrenci koçluğu), belediye ve şirketlere verilen kurumsal eğitimler ve seminer programları, yurt içi ve yurt dışı online terapi hizmeti vermekteyiz.

5. NASIL ÖDEME YAPABİLİRSİNİZ?

Kredi kartı ile web sitemizden veya ofislerimizden, banka yolu (EFT veya Havale) ya da kliniklerimizde elden almaktayız.

6. RANDEVU SAATİNDE GELEMEYECEKSEM NE YAPMAM GEREKİR?

Eğer işinizin çıkması veya sağlık nedenleriyle randevunuza gelemiyorsanız bunu mail ile veya çağrı merkezimizi arayarak bize iletebilirsiniz. Randevu iptali durumunda çağrı merkezimizden yeni bir randevu alabilirsiniz.

7. KREDİ KARTINA TAKSİT İMKANI VAR MI?

Birden fazla gerçekleşecek tüm seans hizmetlerimizde, eğitimlerimizde, kurumsal hizmetlerimizde bu imkanı sağlıyoruz. Danışanın tek seans aldığı durumlar için taksit imkanı bulunmamaktadır.

8. SEANS SÜRELERİ NEDİR ?

Ortalama 50 Dakikadır. Ancak çoklu terapide ilk iki seansta bu süreler aşılmaktadır.

Whatsapp Yaz!
Tıkla Ara!